FreeKings Forum Dünyasına Hoşgeldiniz
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz
FreeKings Forum By.P!sSToN Saygılarımla
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz
FreeKings Forum By.P!sSToN Saygılarımla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gediz'Li Gençlerin Yeni Mekanı

FreeKinqS Mekanına Hoş Geldiniz Gençler

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İp Msn Hack %99,99,99
PC ye girme teknikleri Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 5:59 pm tarafından x-RaY

» Karikatur yapma programı
PC ye girme teknikleri Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 9:42 pm tarafından Misafir

» Microsoft Güvenlik Bülteni
PC ye girme teknikleri Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 12:12 pm tarafından Misafir

» 500 ADET Avatar
PC ye girme teknikleri Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 12:07 pm tarafından Misafir

» Web sitesi tasarım programları
PC ye girme teknikleri Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 12:06 pm tarafından Misafir

» Graffiti Studio
PC ye girme teknikleri Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 12:05 pm tarafından Misafir

» Bütün Şifre Kırıcılar(Dev Arşiv)
PC ye girme teknikleri Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 11:50 am tarafından Misafir

» MSN-saldırı programı
PC ye girme teknikleri Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 11:49 am tarafından Misafir

» Sevmediğin internet kafeyi gümlet
PC ye girme teknikleri Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 11:48 am tarafından Misafir

En iyi yollayıcılar
FreeKinqS
PC ye girme teknikleri I_vote_lcapPC ye girme teknikleri I_voting_barPC ye girme teknikleri I_vote_rcap 
x-RaY
PC ye girme teknikleri I_vote_lcapPC ye girme teknikleri I_voting_barPC ye girme teknikleri I_vote_rcap 
ERAT
ßy_Lews
Muslim-Hacker
By_Rustem
X3L0R
byn_facia_lady
By_ZeRo0KingS
Warrior
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Istatistikler
Toplam 54 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: bilal

Kullanıcılarımız toplam 336 mesaj attılar bunda 243 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 32 kişi Çarş. Tem. 31, 2013 10:25 am tarihinde online oldu.

PC ye girme teknikleri

YazarMesaj
FreeKinqS
Yönetici
Yönetici
FreeKinqS

PC ye girme teknikleri Empty
MesajKonu: PC ye girme teknikleri   PC ye girme teknikleri Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 11:39 am

[b][i][color=red]-) trojanla
2-) güveni kullanarak
3-) modemden port yönlendirmeyle
4-) dos üzerinden
5-) telnet üzerinden
6-) işletim sistemi acığı

1-) TROJANLA PC HACK

kendini hacker sanan bazı kişiler pclere exe yada scr vb uzantılı dosyalrı göndererek pcye bazı portları acıp kişiye uzak masa üstü atmıs gibipcyi yönetiyor fakat bunu yapanların %97 si kendi yazdığı trojanı kullanmıyor hiç bir programlama dili bilmiyor linux bilgileride 0 ın altında kısacası hiç birsey bilmiyen insanalra zarar vererek saygı görmeye calısan fakat yetersiz zekaya sahib kişiler bu kişiler saygı görmek için herseyi yapar hackerlar ve defacerlar bu kişileri hiç sevmedikleri için LAMER yani acınası zavallı (fıransızca) gib lakaplar takarlar ve herkeze kafa tutmalarına rağmen hiç birsey bilmezler en tehlikeli gurupturlar

2-) GÜVENİ KULLANARAK

sosyal mühendisler lamerlerden farklı olarak zorla iş yaptırmazlar kişiyi pc konsuunda bilincli olduğuna inandırı ve kişi bir sorunla karsılastığında ona sunu sunu sunu yap der kişi yaptıktan sonra pcnin arka planı değişir cestli dosyalr silinir tuhaf doyalar gelir bu kişilerin lamerlerden tek farkı insanları cok iyi tanıdıkarlı için güvenlerini kazanırlar ve onları bu sekilde hacklerler

3-) MODEMDEN PORT YÖNLENDİRME

bu benimde kulalndığım basit bir yöntem kişinin modem sifresi kırılır sonra film baslar local ip bulunur sonra bazı portlara yöneldirme verilir arka arkaya zaten sonrasını kim olsa halleder şimdiye akdar bu yolu kullandınmı dicek olursanız 1 kere oda cYrAX lamerini hacklemek için ama işe yarıyor

4-) DOS ÜZERİNDEN

herkez netwiev komutunu görmüşsünürdür pcye olası acık portlardan giriyor ancak bu yol en az 5 yıllık (benim bildiğim) hiç bir işe yaramıyor ilk baslıkta bahsettiğimiz lamerler biraz birseyler öğrenince bu yolu kullanıyor ancak calıstığına sahit olmadım cünkü artık pclerde telnet protokolu kapatılıyor(benmkinde hiç acılmadıki bu yol atıktarih oldu dene bilir zaten son derecede güvensiz bir yoldu kişi savcılığa gidince sizin yerinizi yarıms aate tespit ediyorlardı

5-) TELNET ÜZERİNDEN

pcye girmek için en salakca yol cünkü kişinin pcsine doğrudan paylasım acıyorsunuz eğer bir güvenlikci yada programcı girdiğinizi farkederse sizin actığınız paylaımdan siz hacklenirsiniz işletim sistemini en iyi bilenler sanıldığı gibi hackerlar değil sırası ile güvenlikci,oyun yazarı, program yazarı,hacker olarak gider siz onun pcsinde gezindiğiniziş sanarken baska bir pcde geziyor olabilirsniz belkide o sizin pcnizde geziyor olabilir ayrıca telnet microsoftun banka,büyük işyerleri, ve devlet daireleri için kullanılan bir hizmetidir yapılan her hareket kaydedilir sizin öenmli bir pcyi hackleemniz durumundada harddiskin üstünü fleskle taslamanız gerekir ve butun kartları yakmanız aksi taktirde polis,özel harekat,jandarma,sahil güvenlik,istihbarat sizi yakalıck ve hapis yatıcaksınızdır

6-) İŞLETİM SİSTEMİ ACIĞI İLE

hackerım diyenlerin %4 ünün bildiği bir yoldur gercek pc hack yöntemidir işletim sisteminde acık bulan hacker işletim sisteminin acığından içeri girer ve pc basında oturuyormus gibi her istediğini yapar tükiyede yoktur demeyin sakın türkiyeye net geldikten sonra avrupa atom arastırma ensttutısının butun pcleri hacklendi bulgaristan ve bazı devletlerin parlementolarının bütün pcleri hacklendi internet üs kurulu toplandı ve turkıyenin netini keselim almıyalım bunları aramıza dediler ancak olmadı suan turkler hack konsuunda her alanda birinciler türkiyede mitnickten cok daha iyi bilenler var.

siz diceksini nerdeler? söyliyim hack eve yasal yoldan ekmek götürebileceğiniz bir iş değil o mitnickten yii bilenler suan ekmek peşinde coğunun cocukları var ve hiç biriside hackle ilgilenmiyor en basitirnden serdar köylü adma pardusu geliştiren ekibin basındaki adam dos işletim siteminde resimli program calıstıra bile bir adam adam işletim sistemi yazdırdı istese defacerların winxp pclerine cok kolay girer ancak hiç aklından bile gectiğiniz sanmıyorrum cünkü oda ekmek peşinde

Ben Hackersem Deqilsem Sizene Bundan Deliysem Manyaqsam Harikaysam Muhteşemsen Size Ne?¿

Arkamdan Boş Konuşup Dedi Kodu Yapanlar Dewam Edin Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz...
! SALLANSADA YIKILMAZ TAHTIM !

BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM

'' Group Freekings Hack Team '' HaCKeD By_KRaL-P!sSToN
http://freekings.yetkinforum.com

PC ye girme teknikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurbanin Msneye şifresiz Girme